Vyhľadávanie

V ponuke je 173 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Novinky a aktuality
2.Obmedzenie platieb v hotovosti     Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon č. 394 / 2012...
1.Energetická certifikácia budov   Predloženie energetického certifikátu pri realitnom obchode sa...

Poistenie

Poistné produkty klienti väčšinou nemajú v láske – odčerpávajú im zdroje, ktoré by mohli použiť úplne inak a efekt z nich často, našťastie, nepocítia . Na druhej strane, poistenie už nejedného klienta uchránilo od veľkých finančných problémov, do ktorých sa mohol dostať napríklad po havárii svojho auta, úraze v zahraničí alebo toho najhoršieho prípadu ...

Našim klientom poskytujeme komplexné poistné riešenia, zahŕňajúce všetky typy poistných produktov. Poistenie optimalizujeme z dostupnej ponuky produktov na trhu tak, aby klient platil čo najmenej, no aby mal zároveň spoľahlivo vykryté všetky riziká, ktoré by jemu alebo jeho rodine mohli spôsobiť v budúcnosti  finančné ťažkosti.

Porovnanie niektorých typov poistných produktov nájdete aj na portáli GAMP.SK.

Za produktami, ktoré ponúkame, stoja finančne silné poisťovacie a bankové spoločnosti, ktoré majú dlhoročnú tradíciu a meno na Slovensku i v zahraničí. Dôležité sú nielen atraktívne a výhodné produkty, ale aj kvalitná podpora a starostlivosť o svojich klientov a partnerov. Pravidelne analyzujeme finančný trh na Slovensku.To je pre nás zárukou, že nášmu klientovi ponúkneme presne taký produkt, ktorý potrebuje.