Vyhľadávanie

V ponuke je 209 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Novinky a aktuality
2.Obmedzenie platieb v hotovosti     Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon č. 394 / 2012...
1.Energetická certifikácia budov   Predloženie energetického certifikátu pri realitnom obchode sa...

Prenajmem výrobno-skladovací areál, haly - 25km od Nitry, Obsolovce.

Cena:
4 000,00 €/mesiac
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Topoľčany
Obec: Horné Obdokovce
Ulica: Hlavná
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 2467 m2
ID inzerátu: IZ854
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Priemyselný areál, Horné Obdokovce - Obsolovce - nachádza sa medzi mestami Nitra (25 Km), Topoľčany (13 Km), Hlohovec (23 Km) a Piešťany (24 Km). Napojenie na diaľnicu D1 je cez Hlohovec a Piešťany. Park je situovaný priamo pri cestnej komunikácii a je bezproblémovo dostupný ako osobnou tak nákladnou dopravou.

Plocha: úžitková 2 467 m2, pozemok 10 087 m2.

Nehnuteľnosť sa skladá s výrobnej haly, kancelárskych priestorov, zázemia pre zamestnancov, skladových priestorov, oddelenej skladovacej haly s chladiarenskou časťou, nákladnej rampy a viacerých obslužných priestorov rôznej veľkosti.

Budovy sa v minulosti používali na výrobu a skladovanie potravinárskych výrobkov - tomu zodpovedá aj ich hygienický a stavebný štandard.

V objekte je nainštalovaná vzduchotechnika a plynové kúrenie. Budovy sú v dobrom stave. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: skeletová, stavba železobetónová konštrukcia, vyplnená pálenou tehlou - hlavná hala. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka a skružová studňa s technickou vodou. 

SIETE

a) Plyn – kapacita nie je obmedzená iba priepustnosťou potrubia.
b) Voda – 10l/s prietok, to jest nepretržite. (36m3/hodinu) mestský vodovod, na pozemku je skružová studňa s vodou na technické použitie.
c) Elektrika (momentálne 40A istič na 3 fázy) - možnosť navýšenia na 90kW

d) výška hlavnej haly - 595 cm po rám strechy
e) celková svetlá výška - 830 cm

Kúrenie a teplá voda: Je možné vymeniť plynové kotle za novšie a výkonnejšie typy. Zároveň je potrebné vymeniť zásobník teplej vody za väčší podľa potreby.

Inštalácia a rozvody sú postačujúce a netreba ich meniť. Septik I - 94,99 m3,  Septik II - 56 m3.

Cena nájmu 4000.-/ mesiac + DPH+ energie.

informácie o cene a možnosti predaja a prenájmu sú u makléra Mgr. Ivan Zaujec 0905 616 173.

Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Zaujec, Mgr.
Telefón:0905 61 61 73
E-mail:zaujec-ZVNC-finprofitgroup.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.