Vyhľadávanie

V ponuke je 124 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Novinky a aktuality
2.Obmedzenie platieb v hotovosti     Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon č. 394 / 2012...
1.Energetická certifikácia budov   Predloženie energetického certifikátu pri realitnom obchode sa...

NA PREDAJ PRIESTRANNÝ MEZONET V STAROM MESTE/ MAISONETTE FOR SALE WITH PANORAMATIC VIEW OF BRATISLAVA CASTLE

Cena:
690 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Palisády
Kategória: Byty
Druh: Mezonet
 
Podlahová plocha: 204 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 4
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: IL9
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V zastúpení klientky ponúkame na predaj priestranný byt typu mezonet  v zrekonštuovanom bytovom dome s výťahom na lukratívnej adrese Palisády s výhľadom priamo na Bratislavský hrad a Slavín, na poslednom poschodí bytového domu navrhovaného architektom Krížom.

Mezonet má 194m2 a nachádza sa na troch podlažiach. Na prvom podlaží je vstupná chodba s bezpečnostnými vstupnými dverami a úložným priestorom, z ktorej vedie drevené schodisko na druhé podlažie. Tu sa nachádza vstupná galéria s úložným priestorom, veľká obývačka so vstupom na terasu, plne vybavená kuchyňa s varným ostrovčekom vrátane komory, spálňa so šatníkom a vstupom na terasu, kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatná toaleta.

Terasa  má 10m2, je orientovaná do tichého vnútrobloku a poskytuje nádherné výhľady na Bratislavský hrad.

Na treťom podlaží sa nachádza otvorený obytný priestor s úložnými skriňami, ako aj samostatná kúpeľňa s vaňou a toaletou. Priestor je možné si zariadiť podľa vlastného vkusu napríklad ako pracovný, detský alebo umelecký raj.

Byt je slnečný, priestranný, tichý a plne klimatizovaný. Vykurovanie bytu je prostredníctvom plynového kotla, podlahy v byte sú drevené a na chodbách je prírodný kameň.  

Celková plocha bytu je 204m2 vrátane terasy. 

Výhodou je: 

- tiché prostredie v strede mesta s krásnymi výhľadmi na hrad 

- parkovanie v uzatvorenom dvore s vlastnou bránou

- k bytu prislúchajú dve parkovacie miesta

- vnútroblok, kde je príroda, posedenie pre susedov, ktorí majú dobré susedské vzťahy

- byt je hneď voľný na predaj

- lokalita je veľmi žiadaná  pre pešiu dostupnosť do historickej časti mesta

- kompletná občianska vybavenosť vrátane škôl, škôlok, reštaurácií, obchodov, zdravotníckych zariadení, bánk, športovísk, prezidentská záhrada 

- v blízkosti sa nachádza zástavka MHD a je tu dostupné napojenie na diaľničný obchvat.

FOR ENGLISH:

On behalf of the client, we offer for sale a spacious maisonette in a renovated apartment building with an elevator at the lucrative Palisády address with a panoramatic view of Bratislava Castle and Slavín, on the top floor of an apartment building designed by architect Kríž.

The maisonette  has 194m2 and is located on three floors. On the first floor there is an entrance hall with a security entrance door and storage space, from which a wooden stairs  to the second floor. There is an entrance gallery with storage space, a large living room with access to the terrace, a fully equipped kitchen with a cooking island including a pantry, a bedroom with a wardrobe and access to the terrace, a bathroom with a shower and a separate toilet. 

The terrace is 10m2, is oriented to a quiet courtyard and provides beautiful views of Bratislava Castle. 

On the third floor there is an open-plan living area with storage cupboards, as well as a separate bathroom with bathtub and toilet. The space can be furnished according to your own taste, for example as a work, children's or artistic paradise. 

The apartment is sunny, spacious, quiet and fully air conditioned. The apartment is heated by a gas boiler, the floors in the apartment are wooden and there is natural stone in the corridors.

The total area of ​​the apartment is 204 m2, including the terrace. 

The benefits: 

- quiet place in center with beautiful panoramatic views of the castle 

- parking in an enclosed yard with its own gate 

- the apartment has two parking spaces 

- courtyard, where there is nature, seating for neighbours who have good neighborly relations 

- the apartment is immediately available for sale 

- the location is very popular for walking to the historic part of town 

- complete civic amenities, including schools, kindergartens, restaurants, shops, healts centers,

  banks, sports grounds, the presidential garden 

- good conection to airport, motorvay and public stop

Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Maklér:

makler
Maklér:Ivana Ladická, Ing.
Telefón:0905 345 057
E-mail:ladicka-ZVNC-finprofitgroup.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.