Vyhľadávanie

V ponuke je 119 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Novinky a aktuality
2.Obmedzenie platieb v hotovosti     Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon č. 394 / 2012...
1.Energetická certifikácia budov   Predloženie energetického certifikátu pri realitnom obchode sa...

Priestranný rodinný dom - Predané

Cena:
83 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nové Zámky
Obec: Lipová
Ulica: Lipová
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 6
Podlahová plocha: 300 m2
Plocha pozemku: 760 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: ZM14
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj dom v obci Lipová, v tichej lokalite, 8 KM od mesta Šurany. Nachádza sa na rovinatom pozemku, úžitková plocha domu je 300m2, zastavaná 395m2. Podlahy v dome sú prevažne dlažba,pvc a parkety.  Okná sú plastové.

Dom má na poschodí 5 izieb, kuchyňu so špajzou, samostatné WC, kúpeľňu s vaňou, umývadlom a sprchovým kútom. Takisto sa na poschodí nachádza odkladacia miestnosť (šatník). Chodba na poschodí je slnečná a veľká. Z 3 izieb je vchod na spojený balkón. Chodba ma samostatný balkón. 

Na prízemí sa nachádza 1 izba (bar) s krbom, kuchyňa so špajzou. Ďalej sa tu nachádza Kotolňa, technická miestnosť, a vchod do garáže, kúpeľňa (práčovňa) so saunou. 

 Vybavenie kuchyne je kuchynská linka, sporák. Dom je postavený z tehly.  V dome je plynové kúrenie a splyňovací kotol na tuhé palivo. Strecha je rovná. Dom je postavený na rovinatom pozemku s dobrým prístupom z ulice (Betónová prístupová cesta) . Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (400V), plynová prípojka aj studňa a skleník.

Dom sa nachádza v  tichom prostredí. 

V obci je

- škola

- škôlka

- obchod

- verejné športovisko

- futbalové ihrisko

- pošta 

Cena 83000 €

Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Maklér:

makler
Maklér:Zuzana Mituchovičová, Ing.
Telefón:0915 984 122
E-mail:mituchovicova-ZVNC-finprofitgroup.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.