Vyhľadávanie

V ponuke je 101 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Novinky a aktuality
2.Obmedzenie platieb v hotovosti     Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon č. 394 / 2012...
1.Energetická certifikácia budov   Predloženie energetického certifikátu pri realitnom obchode sa...

Na predaj objekty známeho hostinca v Rači, vhodné aj na vybudovanie penziónu alebo sídla firmy.

Cena:
290 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Rača
Ulica: Popolná
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 700 m2
Druh parkovania: verejné parkovanie
ID inzerátu: JC936
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj objekt bývalého známeho hostinca v Rači na Popolnej ul. Samotný objekt sa skladá z dvoch budov so samostatnými vstupmi (podľa LV: Budova ubytovacieho zariadenia a Budova obchodu a služieb), ktoré sú však medzi sebou aj vnútorne prepojené. Budovy sú v pôvodnom stave, majú novú strešnú krytinu, miestnosti na prízemí majú plastové okná. Budovy sú napojené na všetky IS, vykurovanie je plynovým kotlom a parkovanie je verejné na ulici.

Prvá budova je 2 podlažná, má výmeru cca 200 m2, pričom na prízemí sa momentálne nachádza prevádzka baru s vlastnou technickou miestnosťou a s vlastným sociálnym zázemím (pánske a dámske toalety). Poschodie tvorí podkrovie o výmere cca 75 m2, ktoré je možné zobytniť. (Nakoľko je tento priestor momentálne v prenájme, fotografie k tejto časti objektu, nie sú súčasťou zverejnenej fotodokumentácie).

Druhá väčšia budova v minulosti slúžila ako reštauračné a pohostinské zariadenie a má úžitkovú plochu približne 350 m2. Prízemie je tvorené vstupnou chodbou s pánskymi a dámskymi toaletami, hlavnou miestnosťou-sálou o výmere cca 170 m2, ktorej súčasťou je aj príručná technická miestnosť a drevený výčapný pult. Za hlavnou sálou sa nachádza zázemie kuchyne. Súčasťou kuchyne je chladiarenský box, miestnosť na umývanie riadu, sociálne zázemie pre zamestnancov, sklady a technické miestnosti. Časť tejto budovy má zobytnené podkrovie (cca 45m2), ktoré je tvorené štyrmi miestnosťami a dvomi samostatnými toaletami. Táto časť slúžila ako kancelárie. 

Časť objektov je podpivničená klenbovou tehlovou pivnicou (cca 100 m2), do ktorej vedie nákladný výťah. Pivničné priestory sú tvorené dvomi väčšími miestnosťami a menšími príručnými skladmi. Do pivnice bol v minulosti vybudovaný aj samostatný vstup z ulice.

Obidve budovy sa nachádzajú na dobre prístupnom a viditeľnom mieste v starej časti Rače, priamo na zrekonštruovanom námestí, v blízkosti Obecného domu. Miestneho úradu a Villa víno Rača, na spojnici frekventovanej Detvianskej a Popolnej ul., ktorá je súčasťou Malokarpatskej vínnej cesty a vedie aj do príjemného prostredia račianskych vinohradov a Malých Karpát. Využitie objektu je vhodné nielen na prevádzku reštauračného zariadenia, ale aj napríklad na vybudovanie štýlového penziónu, reprezentatívneho sídla firmy, priestorov pre obchod a služby, alebo aj ako priestorov pre poskytovanie sociálnych služieb. 

Uvedená cena je vrátane kompletného právneho servisu, sprostredkovateľskej odmeny pre RK a finančného poradenstva. 

Rozrastáme sa - otvárame nové pobočky - prijímame nových realitných maklérov a finančných poradcov - najvyššie provízne a rozdielové odmeny na trhu. Dosiahnuteľný kariérny a provízny rast. Pre viac informácií kontaktujte makléra.

Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť.

Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte.

Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese. Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Maklér:

makler
Maklér:Jozef Červenka
Telefón:0903 266 668
E-mail:cervenka-ZVNC-finprofitgroup.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.