Vyhľadávanie

V ponuke je 99 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Novinky a aktuality
2.Obmedzenie platieb v hotovosti     Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon č. 394 / 2012...
1.Energetická certifikácia budov   Predloženie energetického certifikátu pri realitnom obchode sa...

Predám RD novostavba v radovej zástavbe v Nr.Hrnčiarovciach pod Zoborom.

Cena:
195 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nitra
Obec: Nitrianske Hrnčiarovce
Ulica: Jelenecká
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 184 m2
Plocha pozemku: 251 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: IZ324
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 4 domy - holodom Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká. Plocha: úžitková 184m2 z toho terasa 23m2, zastavaná 127m2, garáž 17m2, pozemku 251m2. Prízemie tvorí vstupná hala, kúpeľňa s toaletou a sprchou, technická miestnosť s plynovým kotlom, miestnosť pod schodiskom, schodisko, kuchyňa spojená s obývacou halou s prípravou pre krb, výstup na terasu a záhrada. Z uličnej strany domu je prístup do garáže a garáž je zateplená s elektrickým ovládaním, ktorá je súčasťou domu. 
Poschodie tvorí chodba, spálňa, dve detské izby, pracovňa, kúpeľňa s toaletou a vaňou, balkón a šatník.
Steny: omietky. Okná: plastové 6 komorový systém a trojsklo – Slovaktual, rozmer 180x130cm. Výstup na terasu: kvalitné zdvižne posuvné dvere (HS potál).
Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové kondenzačným plynovým kotlom, príprava na krb. Príprava teplej vody: plynovým kotlom v samostatnom zásobníku.
Rovná strecha. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: parkovacie miesto v garáži a 2 miesta pred domom, zateplenie hrúbka 20cm, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, zastávka autobusu, turistika, cykloturistika. Cena 195 000 € Kolaudácia 15.09.2019.

V prípade záujmu kontaktujte makléra 0905616173.Financovanie kúpy:  možnosť kúpiť aj na HU. HU Vám sprostredkujeme v rámci balíka služieb grátis.

Poradenstvo, ktoré Vám ušetrí čas, nechodíte po bankách, ponuky zo všetkých BÁNK Vám predložíme na porovnanie - analýza podmienok v jednotlivých bankách.

pozrite: www.finprofitgroup.sk

FinProfit GROUP,s.r.o. poskytuje služby:

Sprostredkovanie v oblasti osobných  financií,    investícií,    úverov,    poistenia. 

Poskytovanie realitných   služieb. KÚPA-PREDAJ-PRENÁJOM nehnuteľností.

Využite privátne služby v oblasti životného a neživotného poistenia, investícií, úverov či dôchodkového sporenia.Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Zaujec, Mgr.
Telefón:0905 61 61 73
E-mail:zaujec-ZVNC-finprofitgroup.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.