Vyhľadávanie

V ponuke je 93 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Novinky a aktuality
2.Obmedzenie platieb v hotovosti     Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon č. 394 / 2012...
1.Energetická certifikácia budov   Predloženie energetického certifikátu pri realitnom obchode sa...

Predám výrobno - skladovací areál - 25km Nitra.

Cena:
dohodou
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Topoľčany
Obec: Horné Obdokovce
Ulica: Hlavná
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 2467 m2
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: IZ251
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál - nachádza sa medzi mestami Nitra (25 Km), Topoľčany (13 Km), Hlohovec (23 Km) a Piešťany (24 Km). Napojenie na diaľnicu D1 je cez Hlohovec a Piešťany. Park je situovaný priamo pri cestnej komunikácii a je bezproblémovo dostupný ako osobnou tak nákladnou dopravou. Plocha: úžitková 2467m2, pozemku 10087m2. Nehnuteľnosť sa skladá s výrobnej haly, kancelárskych priestorov, zázemia pre zamestnancov, skladových priestorov, oddelenej skladovacej haly s chladiarenskou časťou, nákladnej rampy a viacerých obslužných priestorov rôznej veľkosti. Budovy sa v minulosti používali na výrobu a skladovanie potravinárskych výrobkov čomu zodpovedá aj ich hygienický a stavebný štandard. V objekte je nainštalovaná vzduchotechnika a plynové kúrenie. Budovy sú v dobrom stave. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: skeletová, stavba železobetónová konštrukcia, vyplnená pálenou tehlou - hlavná hala. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka a skružová studňa s technickou vodou.  

SIETE

a) Plyn – kapacita nie je obmedzená iba priepustnosťou potrubia.b) Voda – 10l/s prietok, to jest nepretržite. (36m3/hodinu) mestský vodovod, na pozemku je skružová studňa s vodou na technické použitie.c) Elektrika ( momentálne 40A istič na 3 fázy)  - možnosť navýšenia na 90kW

Kúrenie a teplá voda: Je možné vymeniť plynové kotle za novšie a výkonnejšie typy. Zároveň je potrebné vymeniť zásobník teplej vody za väčší podľa potreby.

Inštalácia a rozvody sú postačujúce a netreba ich meniť. Septik I - 94,99m3,  Septik II - 56 m3.

Potvrdenie dodatočných informácií výška hlavnej haly - 5950cm po rám strechy, 8300 cm celková svetlá výška.

informácie o cene a možnosti prenájmu sú u makléra Mgr. Ivan Zaujec 0905616173.

Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Zaujec, Mgr.
Telefón:0905 61 61 73
E-mail:zaujec-ZVNC-finprofitgroup.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.