Vyhľadávanie

V ponuke je 92 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Novinky a aktuality
2.Obmedzenie platieb v hotovosti     Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon č. 394 / 2012...
1.Energetická certifikácia budov   Predloženie energetického certifikátu pri realitnom obchode sa...

PREDANÉ !

Cena:
11 500,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nové Zámky
Obec: Maňa
Ulica: Dlhá
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 390 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: LP133
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Výhodná investícia !!! Pozrite si túto najnovšiu ponuku 3 izb. RD v obľúbenej a vyhľadávanej obci Maňa, iba 8 km od TK v Podhájskej.

RD je postavený na 390 m2 pozemku, ku ktorému patrí aj letná kuchynka celá podpivničená + dieľňa na odkladanie záhradného náradia.

Jedná sa o zdravý RD vhodný na rekonštrukciu, pôvodné drevenné okná, dvere a zárubne dverí sú v dobrom stave, steny suché, nepopraskané (iba v jednej izbe je mierna puklina) stavebný materiál nabíjanina, strešná krytina eternit.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete - platí sa udržiavací poplatok, alternatíva obecnej vody je studňa.

Do domu sa vchádza z 2 samostatných vchodov cez gánok, pozostáva z 3 izieb ((prechodné), kuchyňa a kúpeľňa s vaňou + WC (odpad je riešený septikom)

Cena aj s právnym servisom je 11 500 €

Neváhajte - takúto skvelú ponuku nenájdete každý deň !

Rada sa Vám budem venovať pri osobnej obhliadke domu.

Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Maklér:

makler
Maklér:Ľubica Pánisová
Telefón:0910 362 406
E-mail:panisova-ZVNC-finprofitgroup.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.