Vyhľadávanie

V ponuke je 84 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Novinky a aktuality
2.Obmedzenie platieb v hotovosti     Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon č. 394 / 2012...
1.Energetická certifikácia budov   Predloženie energetického certifikátu pri realitnom obchode sa...

Predám RD - novostavbu v Ivanke pri Nitre - súkromná ulica.

Cena:
179 990,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nitra
Obec: Ivanka pri Nitre
Ulica: Novozámocká
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 132 m2
Plocha pozemku: 630 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: garážové státie
ID inzerátu: IZ248
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj dom - Ivanka pri Nitre, Novozámocká v centre obci. Plocha: úžitková 132m2, zastavaná 162m2, pozemku 630m2, šírka 20m, dĺžka 32m + podiel na prístupovej ceste -teda spolu 705m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové trojsklo Salamander, päťkomorové STREAMLINE. Elektrická príprava na žalúzie. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút sanita. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, špajza. RD sa predáva kompletne dokončený so svetlami a vypínačmi. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová - 30cm, zateplenie 15cm. Kúrenie: tepelné čerpadlo, podlahové, krb. Sedlová strecha - krov valbový. Strešná krytina: škridla betónová TERRAN čierna. Rovinatý pozemok. Betónová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, tiché prostredie, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, krb. Cena 179990.-eur.

V prípade záujmu kontaktujte makléra 0905616173.Financovanie kúpy:  možnosť kúpiť aj na HU. HU Vám sprostredkujeme v rámci balíka služieb grátis.

Poradenstvo, ktoré Vám ušetrí čas, nechodíte po bankách, ponuky zo všetkých BÁNK Vám predložíme na porovnanie - analýza podmienok v jednotlivých bankách.

pozrite: www.finprofitgroup.sk

FinProfit GROUP,s.r.o. poskytuje služby:

Sprostredkovanie v oblasti osobných  financií,    investícií,    úverov,    poistenia. 

Poskytovanie realitných   služieb. KÚPA-PREDAJ-PRENÁJOM nehnuteľností.

Využite privátne služby v oblasti životného a neživotného poistenia, investícií, úverov či dôchodkového sporenia.Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Zaujec, Mgr.
Telefón:0905 61 61 73
E-mail:zaujec-ZVNC-finprofitgroup.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.