Vyhľadávanie

V ponuke je 88 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Novinky a aktuality
2.Obmedzenie platieb v hotovosti     Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon č. 394 / 2012...
1.Energetická certifikácia budov   Predloženie energetického certifikátu pri realitnom obchode sa...

Na predaj chata s vinohradom, Maňa časť Stará Hora iba 7 km od TK v Podhájskej.

Cena:
9 500,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nové Zámky
Obec: Maňa
Ulica: Stará Hora
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 45 m2
Plocha pozemku: 792 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: LP128
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj  chatu v obci Maňa, Stará Hora. Plocha: úžitková 45m2, pozemku 792m2, pivnice 9m2. Podlaha: pvc. Okná: drevené (pôvodné). Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút .Konštrukcia objektu: drevená. Dláždená prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza studňa, elektrická prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. 

Výhody :

Chatka je ihneď obývateľná, kto hľadá kľud a relax tu ho nájde. Na prízemí je mala kuchynka, jedáleň, WC, na poschodí je miestnosť na spanie pre 4 osoby, malý šatník.

Pekné prostredie, udržiavaný vinohrad

V spodnej časti chaty je vínna pivnička, vonkajšie sedenie, dostačujúci priestor na dorobenie krbu.

Kúrenie na tuhé palivo, peterkami.

Cena 9 500 €

Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Maklér:

makler
Maklér:Ľubica Pánisová
Telefón:0910 362 406
E-mail:panisova-ZVNC-finprofitgroup.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.