Vyhľadávanie

V ponuke je 93 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Novinky a aktuality
2.Obmedzenie platieb v hotovosti     Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon č. 394 / 2012...
1.Energetická certifikácia budov   Predloženie energetického certifikátu pri realitnom obchode sa...

Obrovský pozemok s kúskom lesa

Cena:
23 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Hlohovec
Obec: Dolné Trhovište
Ulica: Jelenová
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 2950 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: LD10
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Dolné Trhovište, Jelenová. Plocha: pozemku 2950m2. Cena 23 000 €

V blízkosti pozemku sú IS

V obci sa nachádza MŠ.

Obec je umiestnená len pár minút od Hlohovca.

Zaujímavosti obce:

Na ľavom brehu Galanovky v chotárnej časti Pri plánkach sa nachádzajú na poli zlomky pravekých nádob a kamenných nástrojov. Keramika pochádza z obdobia mladšej doby kamennej a súvisí s pravekou osadou ležiacou nad potokom v období približne 4000 rokov pred Kristom. Lokalita nebola doposiaľ archeologicky skúmaná. 
V intraviláne obce Dolné Trhovišťe v chotárnej časti Zlatárky sa na ľavom brehu Trhovištského potoka nachádzajú pozostatky osady z doby laténskej a doby rímskej. Keramika, ktorú obyvatelia nachádzajú v týchto miestach je sivočierna až čierna zdobená na povrchu zvislými ryhami (tzv. hrebeňovaním), rôznymi rytými líniami usporiadanými do kosoštvorcov a štvorcov, vlnoviek a pod. Na tomto miernom svahu klesajúcom od hlavnej cesty do údolia potoka, kde sa rozkladala osada sa doposiaľ neuskutočnil podrobnejší archeologický výskum. 

Podrobnejšie informácie nájdete na stránke obce Dolné Trhovište.

V erbe obce Dolné Trhovište je Sv. Juraj – patrón vojakov, rytierov, lukostrelcov a skautov.

Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Maklér:

makler
Maklér:Lenka Danová, Mgr.
Telefón:0902 214 869
E-mail:danova-ZVNC-finprofitgroup.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.