Vyhľadávanie

V ponuke je 88 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Novinky a aktuality
2.Obmedzenie platieb v hotovosti     Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon č. 394 / 2012...
1.Energetická certifikácia budov   Predloženie energetického certifikátu pri realitnom obchode sa...

Super cena za štýlový motel s reštauráciou a kolibou v rekreačnej oblasti Tomky, časť Borský Svätý Jur.

Cena:
204 900,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Senica
Obec: Borský Svätý Jur
Ulica: Tomky
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: reštaurácia
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 455 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: MB13
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:


Predáme štýlový motel s reštauráciou a kolibou v rekreačnej oblasti Tomky, časť Borský Svätý Jur.  Oblasť Tomky je vyhľadávaná rekreačná oblasť - sú tu dve vodné nádrže, chatová oblasť, camping pre 150 stanov, možnosť kúpania, turistiky a rybolovu.


Motel je postavený z kombinovaného materiálu kváder + tehla, je podpivničený, má vyvýšené prízemie a poschodie: pozostáva z priestrannej  terasy (60 m2), ktorá je od jari, až do jesene, vyhľadávaná na príjemné posedenie pri jedle a nápojoch. Z terasy sa vchádza do priestrannej reštaurácie. 

Reštaurácia má 2 časti s kapacitu 40 miest pre nefajčiarov a 20 miest pre fajčiarov, barový pult. Za barovým pultom sa nachádza priestranná kuchyňa, ktorá bola vybavená novým zariadením, kancelária, WC, chodba, zadný vchod pre zamestnancov, sklad. V pivničných priestoroch sú sklady s mraziacimi pultami, žehliareň, sušiareň. 

Na poschodí je 6 izieb s loggiami, slúžiacich na ubytovanie hostí. samostatné sprchy pre mužov a ženy, ďalej sa tam nachádza 2 izbový byt s kúpeľňou pre personál, technická miestnosť pre upratovačku.


Dve garáže, skladové a technologické priestory sú na prízemí motela Objekt má drevené okná a dvere, drevené obklady, dlažby, napojený na el.energiu, voda zo studne, odpad riešený žumpou, vykurovanie kombinované - elektrické + krbové. V r. 2015 bola na objekte vykonaná čiastočná rekonštrukcia. 

Parkovanie pre klientelu je pred motelom, k dispozícii je vybudované detské ihrisko.

 

Vedľa Motela je samostatne stojaca Koliba, postavená v tradičnom zrubovom štýle, s nádychom modernosti a vkusu, so super atmosférou. Je využívaná na súkromné oslavy a akcie, svadby, školenia a semináre, vianočné a novoročné večierky, teambuilding. Má kapacitu cca 40 miest, barový pult, krb, vlastné WC. 


Celková zastavaná plocha vrátane koliby je 248 m2 a celková úžitková plocha je 455m2. Celková výmera pozemku vrátane stavieb je 577 m2.

Nehnuteľnosť sa predáva z rodinných dôvodov (spolu so zariadením). Cena je 204 900 €, aj s províziou pre RK. (V roku 2013 bola znaleckým posudkom stanovená hodnota objektu na 416 000 €).

V prípade vážneho záujmu je dohoda možná.


Kontakt: 0903 753 358Maklér:

makler
Maklér:Milan Brežný
Telefón:0903 753 358
E-mail:brezny-ZVNC-finprofitgroup.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.