Vyhľadávanie

V ponuke je 103 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Novinky a aktuality
2.Obmedzenie platieb v hotovosti     Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon č. 394 / 2012...
1.Energetická certifikácia budov   Predloženie energetického certifikátu pri realitnom obchode sa...

Holobyty v centre Trnavy

Cena:
136 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Trnava
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 88 m2
Stav objektu: vo výstavbe
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: LD4
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj holobyty v centre Trnavy. Plocha: úžitková 88m2.Stav objektu: vo výstavbe. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: slnečný, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 136 000 €

Byty budú dokončené a pripravené na odovzdanie už čoskoro a to v apríli 2019. Na výber je niekoľko bytov rôznych rozmerov. Byty sú 2, 3 a 4 izbové. Ich rozmery sú od 39m2 až po krásnych 186m2. K bytom patria samostatné kúriacie jednotky s rozvodmi a sústavou podlahového kúrenia, klimatizačné jednotky. K bytom je možné zakúpiť parkovacie miesta. Bytový dom je bezbariérový a je vyhotovený z tehly, bytový dom má veľký priestranný výťah. Podľa dohody je možné dokončiť jednotlivé byty do štádia na kľúč, ceny závisia hlavne od náročnosti klienta a sú dohodou. Vypracujeme návrhy , projektovú dokumentáciu. Fotografie a vizualizácie na vyžiadanie v našej RK.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Maklér:

makler
Maklér:Lenka Danová, Mgr.
Telefón:0902 214 869
E-mail:danova-ZVNC-finprofitgroup.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.