Search

There are currently 124 adverts.
Zoznam nehnuteľností
Novinky a aktuality

Predam krasný rodinný dom v Topoľčanoch

Price:
239 980,00 €
Region: Nitriansky kraj
District: Topoľčany
Town: Topoľčany
Street: Krušovská
Category: Houses and villas
 
Condition of object: new building
Rooms count: 3
Podlahová plocha: 160 m2
Plot area: 0 m2
Energ. certifikát: unknown
Balcony: none
Loggia: none
Terrace: none
Advert ID: PP6
  

Advert description:

Ponúkame Vám na predaj v blízkosti centra Topoľčian krasný rodinný dom,  Plocha: úžitková 160m2. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC.

Stav objektu: novostavba. Sedlová strecha. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Výhody: škola, škôlka, nemocnica, benzinova stanica, zastávka autobusu, krb, vlastná trafo stanica   Cena 239 980 €

Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Agent:

makler
Agent:Peter Paulen
Phone:0904 441 611
E-mail:paulen-ZVNC-finprofitgroup.sk

Contact:

I am interested in more information.
I am interested in property watch out.
Navrhujem cenu ... EUR.