Suche

V ponuke je 99 Immobilien.
Zoznam nehnuteľností
News und Aktualitäten

Predám pozemky na Liptovskej Mare.

Preis:
85,00 €/m2
Lokalität: Žilinský kraj
Kreis: Liptovský Mikuláš
Ort: Liptovský Trnovec
Straße: Liptovská Mara
Kategorie: Grundstück
 
Grundstücksfläche: 570 m2
Wasserleitung: auf dem Grundstück
Elektrizität: auf dem Grundstück
Gasleitung: keine
Schmutzentwässerung: auf dem Grundstück
Dátová prípojka: keine Angabe
ID: IZ245
  

Beschreibung der angebotenen Immobilie:

Ponúkame Vám na predaj pozemky - rekreačný pozemok Liptovský Trnovec, Liptovská Mara. Pozemkov je 58, vyznačené čevene sú predané, vyznačené modro sú rezervované a zenou sú voľné. Plocha: pozemku od 570m2 - do 2019m2. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia.Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, rybolov, turistika, cykloturistika. Cena od 85 €/m2 - do 146€/m2. Kúpa pozemku je podmienená výstavbou zrubového domu od firmy Drevodom Rajec. Rezort Liptovskel Mary v danej lokalite je predurčený na celoročné využitie ako na bývanie tak aj na rekreáciu  - všetkých druhov športov a rybolovu na Liptovskej priehrade Mara, taktiež zimných športov v najväčšom stredisku Jasná a dvoch dostupných aquaparkov - Bešeňová a Tatralandia s termálnou liečivou vodou.

V prípade záujmu a výberu určitého pozemku kontaktujte makléra 0905616173, preveríme, či je pozemok voľný a zabezpečíme obhliadku.

Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Makler:

makler
Makler:Ivan Zaujec, Mgr.
Telefon:0905 61 61 73
E-Mail:zaujec-ZVNC-finprofitgroup.sk

Kontakt:

Ich interessiere mich für weitere Informationen.
Ich interessiere mich für eine Immobilienbesichtigung.
Navrhujem cenu ... EUR.