Vyhľadávanie

V ponuke je 101 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Novinky a aktuality
3.Štátny príspevok pre mladých   ŠTÁTNY PRÍSPEVOK PRE MLADÝCH V ROKU 2013...
2.Obmedzenie platieb v hotovosti     Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon č. 394 / 2012...
1.Energetická certifikácia budov   Predloženie energetického certifikátu pri realitnom obchode sa...

Predám časť historickej budovy v centre Banskej Štiavnici zaradenej v UNESCO.

Cena:
160 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Štiavnica
Obec: Banská Štiavnica
Ulica: Štiavnická
Kategória: Historické objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Zastavaná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: IZ85
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj časť historického objektu Banská Štiavnica, Štiavnická, v historickej budove z 15.storočia postupne prerábanej cez gotické objekty do ranno-renesančnej etapy začiatkom 16.storočia, postupne do palácového typu z 18.storočia. Súčastnosť Gerambovského paláca je zaradená medzi národné kultúrne pamiatky. Interiér zahŕňa historické nástenné maľby zo 17. a 19.storočia, taktiež portály z obdobia neskorej gotiky a renesancie. Plocha: úžitková 400m2, zastavaná 150m2. Budova sa skladá z prízemia, 1.poschodia a podkrovia, v spodnej časti sa nachádzajú 3 klenbové miestnosti, spoločná chodba, na 1.poschodí je jedna veľká miestnosť a menšia miestnosť, podkrovie bude zrekonštruované včetne novej krytiny, priestor bude možné využiť aj delením na tri a viac častí. Stav objektu: pôvodný stav, je treba dobudovať schodisko, ktoré bude spájať podlažia. Budova bude súčasťou komlexu apartmánových bytov, reštaurácie, kaviarne a vnútorného námestia. Parkovanie za objektom sa rieši na mestskom pozemku. Konštrukcia objektu: tehlová. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Cena 160 000 €.

V prípade záujmu kontaktujte makléra 0905616173.


Financovanie kúpy:  možnosť kúpiť aj na HU. HU Vám sprostredkujeme v rámci balíka služieb grátis.

Poradenstvo, ktoré Vám ušetrí čas, nechodíte po bankách, ponuky zo všetkých BÁNK Vám predložíme na porovnanie - analýza podmienok v jednotlivých bankách.

pozrite: www.finprofitgroup.sk

FinProfit GROUP,s.r.o. poskytuje služby:

Sprostredkovanie v oblasti osobných  financií,    investícií,    úverov,    poistenia. 

Poskytovanie realitných   služieb. KÚPA-PREDAJ-PRENÁJOM nehnuteľností.

Využite privátne služby v oblasti životného a neživotného poistenia, investícií, úverov či dôchodkového sporenia.


Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Ivan Zaujec
Telefón:0905 61 61 73
E-mail:zaujec-ZVNC-finprofitgroup.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.